Den – Med to gabinet dentystyczny, w którym można ulepszyć uśmiech. W takim celu wystarczy zapisać się do specjalisty z zakresu ortodoncji, jaki na pewno zadecyduje, jakie kolejne kroki w leczeniu podjąć. Specjalistyczne wyposażenie gabinetu jest gwarancją terapii na imponującym pułapie, w higienicznych oraz bezpiecznych okolicznościach. Stomatolodzy zadbają na równi o kwestie medyczne, ale też o to, aby chorzy poczuli się spokojnie. Specjalista z zakresu ortodoncji, który podejmuje się założenia u wskazanego chorego aparatu ortodontycznego, w pierwszej kolejności zajmie się wyleczeniem poszczególnych elementów uzębienia. Zwykle jest to leczenie z zakresu endodoncji z zastosowaniem nowatorskiego urządzenia badającego niewielkie elementy.

Potem może zostać zakładany aparat ortodontyczny, za pośrednictwem którego leczenie przebiega poprzez wywarcie lekkiego, długotrwałego naciskania na elementy uzębienia i na stopniowej przemianie ich położenia co do siebie. Pacjentom proponowane są aparaty stałe lub aparaty ruchome. Dentysta zaznacza, iż bardzo ważne jest to, aby chorzy noszący aparaty stałe kierowali się cyklicznie na zabiegi higienizacyjne. Leczenie ortodontyczne jest istotne nie tylko z powodu tego, że zgryz ułoży się właściwie, ale też z uwagi na estetyczność uśmiechu, co bezpośrednio przyczynia się do poprawienia samopoczucia chorego.

W związku z tym dentyści z podanego ośrodka troszczą się o spersonalizowane ukierunkowanie, na początku robiąc badanie RTG razem z wyciskiem szczęki. Za pośrednictwem nowoczesnego aparatu rentgenowskiego wykonane są tak samo badania zewnątrzustne, jak i w ustach. Wzorowa wartość użytkowa obrazów umożliwi rozplanowanie terapii, nie tylko kiedy chodzi o aspekt wizualny uśmiechu.

Pacjenci cenią to, iż nie muszą kierować się do zewnętrznej pracowni RTG plus to, iż dawka promieniowania jest znacznie niżej położona niż wtedy, gdyby byłby wykorzystany tradycyjny rentgen. Den – Med oferuje leczenie między innymi w ramach https://www.stomatologiadenmed.pl/aparaty-na-zeby-ortodoncja/, bazujące na dokładnej diagnozie.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY