Księgowość prowadzona dla Organów Pożytku Publicznego w firmie rachunkowej Milion Dolarów to tylko wybrana z przykładowych usług, z jakich w biurze takim można korzystać. Poprowadzenie rachunkowości dla NGO wymaga dysponowania sporą wiedzą i właśnie z tego względu sporo osób ufa takiej ekspertce, ponieważ mają świadomość one, iż kierując się do niej mogą oczekiwać na rzetelne wsparcie.

Monika Czarnecka zarządzając biuro rachunkowe Radom i proponując dokładnie taką usługę, niemałą uwagę kieruje na to, że znaczące jest utrzymanie stabilnego stanu na równi pod kątem finansowym, ale też podatkowym. Ma one duże rozpoznanie w zapisach prawnych, z tego powodu zawsze wie, co ma doradzić klientom. Sprawy finansowe zostaną przypilnowane.

Ponadto osoby zarządzające fundacjami oraz stowarzyszeniami mogą oczekiwać na bezpieczeństwo przechowanych informacji, ponieważ księgowa Radom skorzysta z pewnych programów. Usługi, jakie dla Organizacji Pożytku Publicznego proponuje księgowość Radom to: poprowadzenie ksiąg rachunkowych w oparciu o ustawę o księgowości, rozliczanie przychodów i kosztów z wyjątkowym uwzględnianiem kosztów działalności statutowej, wydzielanie kosztów działalności Zarządu, kontrolowanie kwestii pieniężnych przy podjętych projektach, opracowanie ksiąg rachunkowych oraz sporządzanie sprawozdania finansowego z uwzględnianiem wielkości danej organizacji, reprezentowanie Organizacji Pożytku Publicznego przed organami podatkowymi, wprowadzanie przelewu do systemu bankowego, a także rozliczenie delegacji oraz działaczy społecznych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY