Porady z obrębu dowolnych dyscyplin prawniczych realizuje adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek. Bardzo istotne pozostaje to, że poza doradztwem adwokat zajmuje się też reprezentowaniem zleceniodawców w sprawach. Na przykład, interesanci indywidualni mogą oczekiwać na reprezentację w sprawach związanych z: rozpadem związku małżeńskiego, separacją, alimentacją, opiekowaniem się dziećmi, przysposobieniem, ustaleniem zakresu władzy rodzicielskiej, podziałem majątku, albo sprawami związanymi z przemocą w rodzinach. Adwokat Tarnów jest ukierunkowana do wszystkich interesantów rzetelnie, angażując się a także empatycznie. Na początku obeznaje się ze sprawą klienta, a następnie zinterpretuje ją z uwzględnieniem konkretnych przepisów prawa.

Sprawy są przez nią traktowane w sposób indywidualny, a strategia działania jest dostosowana do potrzeb klienta. Z tego względu tak istotna jest pierwsza konsultacja. Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek jest osobą dokładną, wobec czego zajmuje się także przygotowaniem stosownej dokumentacji dla każdej sprawy, uzupełniając teczkę regularnie. Zasięg świadczeń prawnych, z których można korzystać u adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek obejmie: prawo rodzinne, rozwody, prawo cywilne, prawo gospodarcze, wspólnoty mieszkaniowe, prawo nieruchomości a także prawo pracy. Do biura w Tarnowie kierują się zarówno klienci prywatni, jak i klienci biznesowi. Udzielanie rad z obszaru prawa rodzinnego i małżeńskiego to usługa bardzo często wybierana.

Przede wszystkim jest to doradztwo w kwestiach powiązanych z rozwodem, separacją, rozdziałem dorobku oraz przyznaniem alimentów. Oczywiście, ma miejsce też reprezentacja interesantów w sprawach separacyjnych oraz rozwodowych, jak i celem ustalenia opieki nad dziećmi, władzy rodzicielskiej, bądź przysposobienia. Zleceniodawcy, jacy dotychczas zdecydowali się korzystać z usług są zadowoleni, a kancelaria adwokat Tarnów ma wyłącznie dobre opinie.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY