Zasady współpracy z platformą 1688 są dla klientów od początku jasne. Pracownikom firmy należy ukazać, jakiego towaru się poszukuje w Chinach, a oni znajdą propozycję najlepszą odnośnie danych wyrobów. Następnie, wynegocjują w imieniu klienta najlepsze ustalenia cenowe a także związane bezpośrednio z realizacją zlecenia. Na chwilę przed finalizacją transakcji będą miały miejsce testy poszczególnych wyrobów. Specjaliści którzy organizują import tkanin z chin będą kontrolować wszystko na każdym etapie.

Zbierają wszystkie wyroby do magazynu, sprawdzą je, a później przepakowują, aby niczego nie uszkodzić. Można też spodziewać się tego, że zajmą się wszystkimi formalnościami w trakcie odprawy celnej. Później natomiast towar szybko przewieziony jest do Polski. Kompleksowe wsparcie w przewożeniu towarów z Chin jest doceniane. Zleceniodawcy, jacy mają jakieś zapytania, dowiadują się wszystkiego od ekspertów.

Propozycja usług jest opublikowana na stronie internetowej. Dokładny opis funkcjonowania platformy i to jak z niej skorzystać to również przydatne wiadomości, dostępne na witrynie. Na tyle rzetelne wsparcie przyda się zwłaszcza wówczas, kiedy ktoś importuje towar z Chin pierwszy raz. Operacje handlowe mają okazję robić pochodzące z Chin firmy pomiędzy sobą w swojej walucie. Marka ma siedzibę i magazyn w Chinach, co wyraźnie przyspieszy każdą realizację. Zabezpieczone transakcje wykonywane za pośrednictwem serwisu 1688 są zagwarantowane.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY