Serwis PROXIFIT realizuje w Zielonej Górze profesjonalną naprawę komputerów. Firma na początku działała jedynie w Zielonej Górze, lecz obecnie proponowane są też usługi w formie zdalnej. Interesanci rekomendując naprawa laptopów zielona góra w głównej mierze doceniają rzetelne nastawienie do napraw oraz szybkość w realizowaniu określonych zleceń. PROXIFIT cieszy się opinią rzetelnej, ze względu na to, że wszyscy informatycy stale się dokształcają. W rezultacie, nie ma znaczenia, od jakiej z firm wywodzi się sprzęt, bo umożliwione będzie zrobienie reparacji. Poza serwisem konsol, padów, laptopów oraz komputerów, realizowany jest również serwis smartfonów.

Reparacja odbywa się po tym, jak specjaliści od informatyki dokonają diagnozy sprzętu a także wycenią koszty podjętych prac. Klient, który zaakceptuje warunki współpracy może oczekiwać na bezzwłoczną realizację zlecenia. Technicy nie tylko zajmują się sprawną realizacją napraw, ale mogą także udzielać porad klientom, którzy nie do końca zorientowani są w tym, w jaki sposób świetnie użytkować sprzęt, żeby nie doszło do następnej awarii. Dodatkowo rady o charakterze technicznym udostępnione są na witrynie PROXIFIT. Technicy po ukończonej pracy przekażą na piśmie gwarancję. Jeżeli potrzebne jest korzystanie z usług dodatkowych, to również będą one zrealizowane.

Firma oferująca profesjonalny serwis przenośnych komputerów osobistych oraz komputerów realizuje całość w zgodzie z życzeniami klientów. Reparacje obejmują i komputery od wielu marek: Lenovo, HP, DELL, Huawei, Acer, ASUS, SONY, Apple, MSI, SAMSUNG, czy Toshiba. Zwykle są to: zmiana matrycy, wymiana dysku z przeniesieniem informacji, zmiana wentylatora, zmiana gniazda zasilania, wymiana klapy matrycy, wymiana osłony, zmiana baterii, zmiana portu HDMI, zmiana klawiatury, wymiana pamięci przechowującej informacji o działaniu programów, zmiana układu skalującego HDMI, wymiana kamery, zmiana procesora, wymiana past termoprzewodzących, usunięcie awarii elektronicznych, usuwanie awarii po przedostaniu się wody pod obudowę, bądź zmiana płyty głównej.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY